SOFFBORD, Ib Kofod-Larsen, 1950/60-tal.

Ek. Skiva med ingjutna naturstenar. Etikettmärkt Forsells konststen AB, Norberg. H 50, L 145, B 55.

Mindre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK