MAPPAR MED FOTOGRAFIER, 3 st, 1930-80-tal. Bla med Nazityska stämplar.

Fotografier från hennes filmer. Både original från tiden samt kopior. Däribland 5 fotografier från 1930-talets nazityska reklam vid Metro Goldwyn Mayers filmpremiärer.

Smärre slitage samt fläckar.

Utropspris
1 200 SEK