ALBUM MED TIDNINGSOMSLAG SAMT FILMAFFISCHER. Mest 1930-40-tal.

Från bla filmerna "Mata Hari", "Anna Karenina", "Marie Walewska".

Slitage, smärre fläckar och veck.

Utropspris
800 SEK