BOK, "Anmärkningar vid skriften: Critik öfver critiker stälde til författaren deraf" av Carl Gustaf Leopold, Stockholm 1792.

Sällsynt originalomslag i papper.

Slitage, smärre skador. Ej genomgången.

Utropspris
800 SEK