KANDELABRAR, ett par samt BORDSLAMPA, tenn, Just Andersen, Danmark, 1930/40-tal.

Kandelabrar med 2 ljusarmar, h 18. Bordslampa h 31.

Obet slitage.

Utropspris
1 000 SEK