PARTI DIVERSE, 7 delar, bla silver, England, Ryssland, Spanien. Tidigt till sent 1900-tal.

Cylinderformat läderfodral med tre pluntor av glas, silverkorkar, London 1901. Lockdosa, silver, sydostasien. Fotoram, nysilver, jugendtyp. Behållare i kedja, niellodekor. Figurin resp modell, silver, bla Spanien. Reseikon av mässing med motiv av Jungfru Maria och Jesusbarnet. H 7-15.

Slitage, skador.

Utropspris
1 500 SEK