LEKSAKSBILAR samt HUND, 7 delar. Bl.a. plåt, Tyskland, 50/60-tal.

Bilar märkta bl.a. "Schuco". L 12-18. Hund, h 8. Reservdelar till olika leksaksbilar medföljer bl.a. navkapslar samt en karosser till modellbil mm.

Bruksslitage, smärre skador, ej funktionstestade.

Utropspris
800 SEK