PARTI MINIATYRFIGURER, 37 delar, bl.a. Elastolin, Tyskland.

Bl.a. i plast, lineol, elastolin och metall. Soldater, musikanter och sjukvårdspersonal från första och andra världskrigen, svensk soldat, indianer, cowboys m.fl. H 3-12.

Bruksslitage samt enstaka skador.

Utropspris
1 200 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

258. Emm Berring, "Avskilja".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
11 000

ditt bud
Aktuellt bud:
11 000 SEK