18915
SERVERINGSBORD MED ÖVERSKÅP, tidigt 1900-tal.
Serveringsbord med ÖverskÅp, tidigt 1900 tal

Grönmålat med detaljer i guld och blommor, frukter, lyror. Skänkhylla, tre hyllor och övre dörrpar. L 86, b 52, h 170. Nyckel.

Smärre slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK