VÄGGARMATURER, ett par, för utomhusbruk, Hans Agne Jakobsson, 1960/70-tal.

Koppar med kupor av glas. H 41.

En mindre detalj saknas på den ena lampan. Slitage.

Utropspris
1 000 SEK