19165
FÅTÖLJ, 1960/70-tal.
70 tal
70 tal

Grön skinnimitation på förkromad fyrbent pelarfot.

Obetydligt slitage. Vissa häftklammrar saknas under kudde.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 SEK