FOTOGRAFI, föreställande Ingmar Bergman. Sign och med dedikation.

Signerad " Till Bengt Andersson med hjärtligt tack, Ingmar Bergman". 22,5 x 30,5 cm.

Erhölls i samband med uppsättningen av Woyzeck där Bengt Andersson hjälpte Ingmar Bergman med underlag och fakta till pjäsen. Originalkuvert samt reklamblad medföljer.

Smärre skador.

Utropspris
2 000 SEK