Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Verner Thomé
(Finland, 1878-1953)

VERNER THOMÉ, olja på pannå, signerad och daterad 1940.

Johan Thomé. 40x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Konstnärens familj.

Med dedikation.

Konstnär

Utropspris
400 EUR