19395
CHIFFONJE, 1800-talets mitt.
Chiffonje, 1800 talets mitt
Chiffonje, 1800 talets mitt

Björk. Tre lådor i undre delen. I övre delen klaff som döljer 18 mindre lådor och fack med knoppar av ben samt en större låda. Nyckelskyltar i formpressat läder. Nycklar finns. L 99, b 49, h 130.

Slitage. Sprickor i bakstycket.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK