RIDDARTECKEN , 2st, samt MINIATYR, Nordstjärneorden och Vasaorden.

Riddartecken Vasaorden CF Carlman guld 18k och emalj. H 6. Miniatyrtecken Vasaorden. Emalj och förgylld metall. H 3. Riddartecken Nordstjärneorden försilvrad samt emaljerad. Ostämplad. H 6.

Slitage. Stora Vasaorden med smärre emaljspricka.

Utropspris
2 500 SEK