194667

Jacob Jacobsz de Wet

(Holland, 1640-1697)

JACOB JACOBSZ DE WET. Hans efterföljd, olja på pannå.

Herodes intåg i Jerusalem. 75 x 103.

Smärre skador.

Utropspris
7 000 SEK