MATSALSMÖBLEMANG, 10 delar, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Bestående av bord H 76, L 140, B 95 (2 ilääggsskivor 55+55), 6 stolar, skåp H 181, B 105, D 44, sideboard H 78, L 165, D 42 samt serveringsvagn med kakelplattor (avvikande färg), H 60, L 88. Nyckel finns.

Bruksslitage. En iläggsskiva sprucken.

Utropspris
6 000 SEK