WACHTMEISTER, ULLA, olja på duk. Sign.

Abstrakt komposition i rött. 250x150

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

67. IWC, Schaffhausen, Portugieser, ca 2010.
Utropspris
90 000 - 110 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
82 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK