PARTI SILVER, 6 delar, England, Sverige och Danmark, 1800/1900-tal.

Matsked, "Svensk spets", J.P. Ernander, 1816.
Matsked, "Gammal dansk", Köpenhamn.
Dosor, 2 st., Gustaf Möllenborg, 1845.
Kanna, Köpenhamn.
Skål, James Dixon & sons, Sheffield, England, 1904.

Obet. slitage.

Utropspris
1 500 SEK