PARTI GRAFIK, 3 st, litografier samt etsning, bla Vera Ohlsson, sign, dat -83, numr 27/160.

Djurmotiv samt "Vindslag". Bildstorl 42 x 52 och mindre.

Något gulnade.

Utropspris
800 SEK