Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

19805
BÖNEMATTA, Kelim, 1900-tal. 160x97
BÖnematta, kelim, 1900-tal. 160x97.

Ockraröd med geometriska mönster i dämpad färgskala.

Ena kortsidan skadad. Smärre slitage och lagningar.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 200 SEK