198320

FÅTÖLJ, Ingmar Rolling, Westnofa Furniture, Norge, 1970-tal.

Fåtölj, ingmar rolling, westnofa furniture, norge, 1970-tal.

Svärtat böjträ. Svart skinnklädsel. Etikettmärkt.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK