19931

SOFFBORD. Torbjörn Afdal, Norge. 1960-tal.

Soffbord. torbjörn afdal, norge. 1960-tal.

Jakaranda. Etikettmärkt Haug Snekkeri A/S Buksbo Modell Made in Norway. H 51, d 107.

Slitage.

Utropspris
500 SEK