BESTICK, 107 st, silver, "Rosenholm", Jacob Ängman, GAB, 1950-tal.

I etuier från NK Juveler.
12 matgafflar.
12 matknivar.
11 matskedar.
12 bordsskedar.
6 assiettgaffel.
12 efterrättsgafflar.
12 efterrättsknivar.
12 fiskgafflar.
12 fiskknivar.
6 smörknivar.

Bruksslitage.

Utropspris
15 000 SEK