KAFFESERVIS, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, tot vikt 1470.

Kaffekanna m lock, gräddkanna, sockerskål m lock, alla på 4 ben och med vriden rokoko dekor, H 13-28.

Slitage. Enstaka bucklor.

Utropspris
3 500 SEK