COASTERS, 12 st, samt BRICKA, isolit och silver.

Stämplade T Wendt. Motivdekorer samt bårder i silver. Diam 9, resp 14,5.

Bruksslitage, skada, olika datummärkningar. En coaster med namninskription.

Utropspris
800 SEK