SKEDAR, 6 st, silver bla Johan Petter Lundström, Lund, tidigt 1800-tal. Tot vikt ca 271 gr.

4 olika matskedar, Johan Petter Lundström Lund samt otydliga stämplar från bl a Karlskrona och Eksjö. 1806 - 1816. Ett par teskedar, Nils Petter Lilja, Karlskrona 1835.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK