BLÄCKHORN, porslin, Gardner, Ryssland, 1900-tal.

Cylindrisk med hållare för tre pennor, i mitten glashållare för bläck. Polykrom blomsterdekor mot grön bakgrund. Diam 12.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK