SKÅP, Kina, omkring 1900.

SKÅP, Kina, omkring 1900.

8 dörrar samt 4 lådor. Rik dekor i lack, pärlemor och ben med motiv av blommor samt figurscener. L 102, B 26, H 124.

Smärre dekorskador. Repor. Slitage.

Utropspris
4 000 SEK