PARTI SERVISDELAR, 15 delar, Gustafsberg och Rörstrand, 1800/1900-tal.

6 djupa- och 6 mattallrikar, såssnipa ur servisen Öresund, Gustafsberg. Stekfat Rörstrand, samt skål Gustafsberg.

Smärre slitage och enstaka nagg.

Utropspris
600 SEK