PARTI SILVER SAMT MYNT, 1900-tal.

Servettring, bakelsespade, miniatyrskålar, div. mynt och medaljer från USA, Sverige m.fl. länder, bl.a. Verner von Heidenstam.

Smärre slitage.

Utropspris
400 SEK