MATSERVIS, 63 delar, porslin, Gustafsberg, 1911.

14 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 mindre assietter, 18 större assietter, 3 uppläggningsfat, 2 såsskålar, soppterrin, tillbringare.

Bruksslitage och smärre nagg samt krackelyrer.

Utropspris
1 800 SEK