Möbler
20383
KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.
Konsolbord, gustaviansk stil, 1900 tal

Bronserat trä, med svängda konsoler och sargdekor. Vit rektangulär marmorskiva. L 43, b 26, h 40.

Slitage och smärre avslag.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 SEK