20387
John Broberg
(1892-1979)
Broberg, john, olja på duk, sign o dat  25

BROBERG, JOHN, olja på duk, sign o dat -25.

Stilleben med frukter på fat och blommor i vas. 30 x 26.

Uppfodrad på pannå. Smärre repor och krackelering.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 SEK