HERRARMBANDSUR, "Monaco", Tag Heuer.

Stål, med svart läder. Modell CS2111, serienr FC8119 HB1149. Läderask, extra rem i brunt läder, extra urtavla samt instruktionsbok och garantikort medföljer. H 4,5 inkl länkfästen.

Slitage, glaset med repor.

Utropspris
15 000 SEK