Belysning Övrig
20467
BORDSARMATUR, onyx, mässing, tidigt 1900-tal.
Bordsarmatur, onyx, mässing, tidigt 1900 tal

Kvadratisk fot och kapitäl av grön onyx. Fyrdelat pelarskaft. H 41.

Slitage och nagg med smärre lagningar.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
800 SEK