Egon Wallburg

(Ungern)
Egon Wallburg
(Ungern)

EGON WALLBURG, 2 st, akvareller, sign.

23x 32 resp 24 x 33.

Ej examinerade ur ram, mindre fläckar.

Utropspris
1 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

738. Bram Bogart, "BLAUW-WIT".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK