DAMFICKUR med kedja, 18 K guld.

Monogram. Märkt Geneve Remontoir Ancre Ligne droite 15 rubis, No 71160. Diam 3,5. Tot vikt ca 50 g.

Mindre bruksslitage. Mindre bucklor.

Utropspris
5 000 SEK