VÄGGRELIEF, parian, Bing & Gröndahl, 1800/1900-tal.

"Natten", sekundär ram av skuret trä i form av trädgren och murgrönerankor. Totalhöjd 46.

Smärre repor samt ramen med större spricka.

Utropspris
1 200 SEK