PARTI DOCKOR, 4st. 1900-talets mitt.

Stor docka, märkt S.M. Blunddocka, märkt ROSEBUD, Made in England. Två omärkta dockor. L 26-60.

Skador och slitage.

Utropspris
800 SEK