Heinrich Schilking

(Tyskland, 1815-1895)
Heinrich Schilking
(Tyskland, 1815-1895)

HEINRICH SCHILKING, tillskriven, akvarell, sign.

Kor på landsväg. 17 x 14.

Smärre fläckar.

Utropspris
1 500 SEK