VÄGGMEDALJONG, gips, sign o dat 1879.

Porträtt av Carl Michael Bellman med en krans runt. Bronserad. Signerad a tergo "P, Södergren 1879". Diam 26.

Smärre nagg och färgbortfall.

Utropspris
800 SEK