ROTETAVLA, 1800-tal.

ROTETAVLA, 1800-tal.

S.k soldattorpstavla. Skuren svärtad relieftext: "Kongl Westmanlands Regt No 8. Kungsörs Compani. 3je Corporalskapet No 62". 70 x 57.

Slitage. Färgsläpp. Skador.

Utropspris
3 000 SEK