SERVISDELAR, 9 st, risporslin Arabia, samt KANNA, glas, Timo Sarpaneva.

Kanna, h 22. Tekoppar med fat, 7 st skål, diam 22 samt fat diam 21.

Slitage samt nagg. En tekopp med spricka samt tre fat medföljer.

Utropspris
1 500 SEK