SILVERBÄGARE, 2 st, silver, Gustav Wallin, Falun, 1835 samt Carl August Björklund, Stockholm, 1888/Tyskland, Vikt 102 gr.

Graverad blomsterdekor, H 4.
Graverad blomsterdekor samt text "Till syster Kerstin med tacksamhet från familjen Bildt", kulfötter, dubbelt stämplad med både tyska och svenska stämplar, H 9.

Slitage.

Utropspris
800 SEK