FOTOGRAFIER, 16 st, Italien 1800-talets slut.

Åtta fotografier från Milano samt 8 fotografier från Palermo. Motiv från bl.a. Villa Tasca, Catacombe di Cappucini, katedralen i Milano samt andra arkitektur och interiörbilder. Bildstrl 20 x 25 vardera.

Slitage. Oramade.

Utropspris
1 200 SEK