KAFFE- OCH TESERVISDELAR, 46 st, "Musslemalet", Royal Copenhagen resp Bing & Gröndahl.

Kaffekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, 12 kaffekoppar varav några olika varianter med 25 fat. 4 tekoppar med fat, 4 olika uppläggningsfat, 6 större assietter, 16 mindre assietter. Skål märkt Schaumann.

Slitage, nagg. Ej genomgången med avseende på 1:a resp 2:a sortering.

Utropspris
3 000 SEK