VAGNAR, 12 st, Pocher, H0.

VAGNAR, 12 st, Pocher, H0.

4621, 210/2F, 404/2F, okänd, 215/2F, 159/3, 218/2F, 312, 219/3, 313/2F, 317/2F, 325/2F.

Obetydligt bruksslitage. Mindre skador.

Utropspris
1 200 SEK