Mikael Dahl

(Sverige/England, 1659-1743)
Mikael Dahl
(Sverige/England, 1659-1743)

MICHAEL DAHL, hans efterföljd, olja på duk.

Mor med barn prydd med blomsterkrans. 77 x 64 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad, skador

Utropspris
9 000 SEK