SYBORD, empire, 1800-tal.

SYBORD, empire, 1800-tal.

Björk. Lätt svängda kopplade ben. Oval skiva med en låda. L 58, B 36, H 70. Nyckel finns.

Repor. Smärre sprickor. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK